שדרות שאול המלך 4, תל אביב יפו

שיערה לבנה !                                                        

יום אחד קמתי בבוקר ופתאום....

יום אחד קמתי בבוקר, 

הבטתי במראה ואז זה קרה!

היא עמדה שם בלי בושה,

בולטת יותר מכל חברותיה,

שערה לבנה!

למה מופיעה שערה לבנה

על ראשי הצעיר?

ומה עליי לעשות?

לפנות למירו וניסו עיצוב שיער ולבצע טיפול צבע מקצועי

שיעלים כל זכר של שערה לבנה!


האם ניתן למנוע צמיחת שיער לבן?


ככלל, ניתן לומר שצמיחת שערות לבנות בגיל מוקדם זוהי תורשה גנטית וסביר להניח שזה קרה גם להורים שלכם. אך מלבד זאת, ישנן סיבות נוספות שקשורות להלבנת שיער, למשל המצב הנפשי שלכם ומידת הלחץ בו אתם נמצאים, כך שאם אתם רוצים להימנע שיער לבן כדאי שתתחילו מלהיות רגועים יותר ולחוצים פחות.

הסיבות העיקריות לתופעה

בריאות ומצב נפשי


כאמור, לחץ נפשי מזרז את הלבנת השיער. כאשר אתם לחוצים הפיגמנטים של השיער שלכם (מלנוציטים) נעלמים וככה נוצרת ההלבנה ובנוסף, בעקבות המתח בו אתם נמצאים יש הפחתה בייצור פגימנטים חדשים. פרט למצב הנפשי, גם למצב הבריאותי יש השפעה, בעיות בריאותיות שונות כמו למשל בבלוטת התריס, יותרת המוח או ויטיליגו יכולות גם הן לתרום להלבנת השיער.


תזונה והרגלים לקויים


פרט למצב נפשי/בריאותי גם מחסור בויטמינים והרגלים מזיקים כמו עישון יכולים להוביל לצמיחת שיער לבן. תזונה עם מחסור בויטמינים כמו B12  גורמת גם היא לאיבוד הפיגמנטים בשיער. בנוסף, פרט לכל נזקי העישון המרובים שכולנו יודעים עליהם, ישנו גם קשר שנבדק מחקרית, בין עישון לצמיחת שיער לבן.

פיתרונות לצמיחת שיער לבן

לצבוע את השיער

כמובן שאינכם יכולים לשלוט בגנטיקה שלכם ואם אורך החיים שלכם מאד לחוץ אז זאת גם בעיה. הפתרון הטוב ביותר הוא צביעת השיער וזה תקף גם לנשים וגם לגברים וניתן ליישום בקלות וביעילות.


להירגע


לטווח הארוך מומלץ לנסות למצוא זמן מנוחה במהלך היום כדי להירגע ובמיוחד בסופי שבוע ולהקפיד על שינה טובה בלילה שכוללת מספיק שעות שינה. 

תזונה וויטמינים

לספק תוספת של B12 לגוף או להקפיד על אכילת בשר ומאכלים אחרים שיספקו לכם את כל הויטמינים הנדרשים.

הרבה אספקטים בבריאות שלנו תלויים בתזונה וגם שמירה על צבע השיער. הקפדה על תזונה בריאה תמנע את הלבנת השיער או לפחות תעכב את הופעתו בכמה שנים. מזונות כמו תותים, סלק, גזר, תרד, לפת, שקדים, אננס, גרעיני דלעת, רימון, בטטה, ובשר כמובן שיש בו גם ברזל וגם נחושת שחשובה לגוף. כמו כן, חשוב לשתות מים, והרבה. 

צבעי אינואה 

צבעי אינואה של לוריאל נחשבים לדור החדש של צבעי השיער. הצבעים הינם ללא אמוניה ואינן מכילים חומרים הפוגעים בבריאות השיער וללא חומרים חריפים אחרים המייבשים את השיער וצורבים את הקרקפת.

לחץ פה לפרטיים נוספים
טואול - בניית אתרים