שדרות שאול המלך 4, תל אביב יפו

מספרת מירו וניסו


מירו וניסו, שני אחים, החלו את דרכם בעולם היופי והשיער לפני שנים רבות. כבר מעל 20 שנה שהם מטפחים באהבה את שיער לקוחותיהם ומעניקים לכל לקוחה את היחס האישי והחמים המאפיין כל כך את המספרה שלהם.עם השנים נכנס גם הדור השני לעסק.


ירון, בנו של מירו, הנחשב לאומן שיער ומומחה לטיפולי שיער מתקדמים נכנס לפעילות במספרה והביא עימו רוח של התחדשות. 
ירון פעיל כמעצב שיער כבר כעשר שנים. הוא מקפיד להשתתף בהשתלמויות מקצועיות לפחות פעם בשנה ונחשב למומחה בתחומי החלקות השיער, צבעים וגוונים בשיער, הארכות ותוספות שיער.


מספרת מירו וניסו היא הרבה יותר מאשר מספרה המציעה שירותי עיצוב שיער מקצועיים ברמה בינלאומית גבוהה.מצד אחד יכולים לקוחות המקום ליהנות משירותים כמו:תספורות גברים נשים - על פי קוי האופנה העדכניים והטרנדים השולטים על בימות תצוגות השיער העולמיות.צבעים וגוונים לשיער - בהתאמה מושלמת ואופנתית לכל לקוחה על פי טעמה והעדפותיה.תסרוקות לכל אירוע - סירוק השיער לקראת אירועים חשובים וחגיגיים במיוחד להשלמת המראה הזוהר לכל אישה.מצד שני משמשת המספרה כמרכז שיווק מוצרי שיער מקצועיים.על גבי המדפים ניתן לראות מוצרים של חברות השיער הבינלאומיות המובילות:

 

מוצרי טיפוח קרסטס הסדרות המובילות של חברת מוצאי השיער הטובה בעולם לטיפוח השיער לכל סוגי השיער.ערכות לטיפול בבעיות שיער שונות להשגת מראה שיער בריא ומרשים.

מוצרי שיער לוריאל מוצרי השיער המקצועיים של החברה הגדולה בעולם מככבים על מדפי המספרה של מירו וניסו.שמפו, קונדישיונר, מסיכות לשיער, חומרי הזנה מיוחדים ועמוקים לשיער בעייתי ועוד.
פול מיטשל מיטב מוצרי השיער של המותג האמריקאי. שמפו, קונדישיונר, מסיכות , סרום, אמפולות ושמנים טיפוליים הדואגים לכך ששיערך ייראה מדהים.

סדרת שמן מרוקאיהשמן המרוקאי המקורי המחזיר את הברק, הגמישות ובריאות לשיערך.
ביוטופ סדרת מוצרי שיער יחודיים המבוססים על מים טהורים מה שמבטיח רמת פעילות גבוהה וחדירות נוחה של החומרים הפעילים במוצרים לעומק השערה והשגת מקסימום אפקטיביות.
טופיקהמוצר העולמי להשגת מראה שיער מלא במקרים של שיער דליל והתקרחות.חזרה למעלהלמעוניינים להתפנק בעיצוב שיער מקצועי ולמעוניינים לרכוש מוצרי טיפוח מקצועיים לשיער.יש כתובת אחת במרכז תל אביב: מירו וניסו שאול המלך 4 (לונדון מיניסטר) 

ירון דהן – אומן השיער של מספרת מירו וניסו
ירון, בנו של מירו ממספרת מירו וניסו הוא אומן מלידה. כבר בגיל צעיר מאוד ניתן היה להבחין בכישרון האומנותי. ירון התחיל את דרכו המקצועית בתחום השיער כבר לפני כארבע עשר שנים.
למרות הכישרון והידע המקצועי הרחב שרכש במשך השנים, הוא עדיין מקפיד להשתתף בהשתלמויות מקצועיות לפחות פעם בשנה כולל השתתפות בהשתלמויות ואירועים בינלאומיים, כך שהוא מביא למספרה את כל החידושים האחרונים בתחום עיצוב השיער להנאת הלקוחות.

התמחותו של ירון בעיצוב שיער לנשים, תספורות אופנתיות, סירוק השיער לקראת אירועים, צבעי שיער, גוונים בשיער, החלקות שיער, הארכות שיער ותוספות שיער מאפשרת ללקוחות המספרה של מירו וניסו ליהנות משלל הטיפולים ברמה מקצועית גבוהה ובתוצאות הגורמות לקהל לקוחות המספרה לגדול.

לקוחות המספרה של מירו וניסו נהנות לא רק מרמת עבודה מקצועית גבוהה אלא גם מיחס אישי, אווירה משפחתית נעימה ומזמינה ומיקוד העבודה בהשגת המטרה המרכזית – שביעות רצון הלקוחות.

התקשרי עכשיו ליעוץ חינם : 03-6956878 
טואול הקמת אתרי אינטרנט