שדרות שאול המלך 4, תל אביב יפו

מספרת מירו וניסו

הגישה המקצועית חסרת הפשרות של צוות המספרה של מירו וניסו מבטיחים לכל לקוח ולקוחה את  השירות המיטבי לשיער.

תספורות לנשים וגברים

קווי התספורת העדכניים והחדשניים מוצעים ללקוחות המספרה כמו גם תספורות בקווים קלאסיים המאפשרים טיפול נוח לשיער בחיי היומיום.

צבעי שיער

 הקו המנחה את צוות המספרה ש/ל מירו וניסו בכל הנוגע לצבעי שיער הוא לא רק להעניק ללקוח או ללקוחה את הצבעי הנכון והמתאים להם ביותר אלא גם לשמור על בריאות השיער. זו הסיבה שהם משתמשים בצבעי אינואה של לוריאל, צבעי  שיער ללא אמוניה שאינם מייבשים ואינם פוגעים בשיער. תהליך הצביעה אינו מלווה עקצוצים או גירוי של עור הקרקפת, ללא ריח חריף וגירוי של מערכת הנשימה.
צבעי אינואה מכילים חומרי הזנה לשיער שמשאירים את השיער הצבוע בריא, מבריק, גמיש ויפה.
 

שטיפות לשיער 

השטיפות לשיער המוצעות במספרה של מירו וניסו מיועדות להעמקת גוון השיער, רענון הצבע והוספת ברק בריא לשיער. השטיפות מיועדות גם לשיער שעבר טיפולים חריפים, החלקות, הבהרות ושאר טיפולי שיער עמוקים.
שטיפת שיער לגברים – שטיפות מיוחדות לגברים לטשטוש והסתרת שיער מאפיר ושיער שיבה למראה שיער טבעי ומרשים.
 

טיפול משקם לשיער והחלקות

החלקת שיער צרפתית (X-TENSO Cera Theramic של לוריאל) - הטכנולוגיה חדשנית מבית לוריאל מתאימה להחלקת שיער גלי ומתולתל. החלקת השיער הצרפתית מעניקה לשיער ברק, מתקנת נזקים בשיער ומשפרת את מראה השיער. בעזרת החומרים הפעילים בהחלקה: שמנים, מינרלים, מולטי-ויטמינים וקולגן מקבל השיער מראה בריא, חלק וגולש. החלקה צרפתית מתאימה לשיער טבעי עבה ומרדני וגם לשיער רגיש עד שיער שנפגם.

הארכות שיער ותוספות שיער

במספרת מירו וניסו משתמשים רק בשיער של חברת TapeiT שיער טבעי ואיכותי, המבטיחים את איכות השיער המשמש להארכת שיער או תוספות שיער.
הארכת שיער או מילוי שיער דליל באמצעות תוספות שיער יכולים לשנות את מראה השיער ולהעניק לך שיער מלא, גולש וארוך.
כשלב ראשון, עובר השיער אבחון מקצועי קפדני, והתאמה של טכניקת חיבור השיער לשיער הטבעי. במספרה של מירו וניסו מקפידים להתאים לכל סוג שיער ומצב שיער את הדרך האופטימאלית לחיבור הארכות השיער או תוספות השיער כך שלא יכבידו על השיער הקיים, לא ימשכו ולא יפגעו בו.
שירותי המספרה מיועדים לנשים וגברים, למרות שעיקר העבודה היא בעיצוב שיער לנשים.

התקשרי עכשיו ליעוץ חינם  03-6956878


טואול - בניית אתרים